SKÓRA I WŁOSY

Zadbaj o skórę i włosy profesjonalnie

  • Sucha i zniszczona skóra?

  • Łamliwe włosy z rozdwojonymi końcówkami z tendencją do wypadania?

  • Nadmiar łupieżu, nad którym nie możesz zapanować?

To znak, że w Twoim organizmie brakuje kluczowych składników odżywczych. To znak, że Twój organizm cierpi z powodu niedoborów nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3. Stanowią one istoty składnik odżywczy, którego nie powinno zabraknąć w Twojej codziennej diecie. Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wpływają jednocześnie korzystnie na kondycję skóry i włosów. To swoiste witaminy na włosy i skórę, które przywracają witalność i dzień po dniu zapewniają atrakcyjny wygląd.

Małe wielkie kwasy

Kwasów należących do grupy omega-3 jest wiele. Jednak tylko kilka wykazuje najwyższą skuteczność:

  • EPA (kwas eikozapentaenowy)

  • DHA (kwas dokozaheksaenowy)

  • GLA (kwas gamma-linolenowy)

Wszystkie wykazują dobroczynny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Mają także ogromne znaczenie w przypadku zdrowia skóry. Wspomagają leczenie schorzeń dermatologicznych, np. łuszczycy. Wszelkie niedobory prowadzą natomiast do uciążliwych problemów skórnych: szorstkości, nadmiernego przesuszenia, stanów zapalnych, zmian pigmentacyjnych.

Nie dopuść do niedoborów kwasów omega-3

Chociaż coraz więcej osób ma świadomość znaczenia kwasów omega-3 w codziennej diecie, nadal grono osób dostarczających te ważne substancje nie jest duże. Tymczasem badania naukowe wykazują, iż optymalne spożycie kwasów DHA wspiera leczenie egzemy, a odpowiednio wysoki poziom GLA u osób starszych poprawia kondycję skóry i zapobiega odwodnieniu. Natomiast EPA chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zabezpieczając przed fotostarzeniem i przebarwieniami.

Najlepsze kwasy omega-3 od Nordic Naturals

Interesuje Cię regeneracja? Suplementy zawierające kwasy omega-3 to doskonałe źródło tych cennych składników. Dostarczają optymalną ich dawkę, przywracając zdrowy i atrakcyjny wygląd skórze i włosom.

Zastanawiasz się, dlaczego witaminy na włosy i skórę to najlepsze rozwiązanie? Gdy w grę wchodzi przywrócenie atrakcyjnego wyglądu i regeneracja, suplementy to najprostszy sposób na uzupełnienie niedoborów kwasów omega-3. Występujące naturalnie w rybach czy roślinach, nie zawsze zapewniają optymalną dawkę cennych substancji. Ponadto kwasy omega-3 niekiedy pozyskiwane są z ryb obarczonych toksycznością, co może być szkodliwe dla zdrowia.

Kapsułki Nordic Naturals to źródło starannie wyselekcjonowanych i czystych kwasów omega-3. Kwasów, które zapewniają bezpieczeństwo stosowania oraz wysoką skuteczność.

Już teraz wybierz najlepsze kwasy omega-3 od Nordic Naturals, które wzmocnią włosy i skórę.

Jest 1 produkt.

Wyświetlono 1 - 1 z 1 pozycji
Wyświetlono 1 - 1 z 1 pozycji