MÓZG

Popraw pamięć i koncentrację

  • Miewasz kłopoty z zapamiętywaniem?

  • Nie możesz się skupić, bo ciągle Cię coś rozprasza?

  • Masz problemy z efektywną nauką?

  • Męczy Cię depresyjny nastrój?

To znak, że Twój organizm może cierpieć z powodu niedoborów kwasów omega-3. Kwasów, które odgrywają ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w tym mózgu. Dlatego musisz zadbać o uzupełnienie optymalnego poziomu nienasyconych kwasów tłuszczowych - dla lepszej koncentracji, usprawnienia procesów myślowych oraz poprawy samopoczucia.

EPA i DHA - w trosce o mózg i układ nerwowy

Wśród nienasyconych kwasów tłuszczowych należących do grupy omega-3, dwa szczególnie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i lepszej pracy mózgu.

  • EPA (kwas eikozapentaenowy) - odpowiada za przekazywanie informacji między włóknami nerwowymi. Ułatwia naukę i poprawia koncentrację.

  • DHA (kwas dokozaheksaenowy) - zapewnia optymalny poziom serotoniny. Zmniejsza ryzyko wystąpienia Alzheimera, depresji czy ADHD.

Ich niedobory mogą poważnie zaszkodzić układowi nerwowemu, a nawet doprowadzić do stopniowych uszkodzeń mózgu. Nie warto narażać się na taki stan, lecz sięgnąć po witaminy na mózg - niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3.

Skuteczność potwierdzona badaniami

O tym, jak korzystnie na wspomaganie pracy mózgu i całego układu nerwowego wpływają kwasy omega-3, świadczą wyniki przeprowadzonych badań. Naukowcy ciągle dowodzą, że olej rybi będący źródłem EPA i DHA wywiera pozytywny wpływ na funkcjonowanie mózgu, poprawę nastroju, poprawę pamięci i ochronę przed uszkodzeniami komórek nerwowych.

Warto więc sięgać po witaminy na pamięć będące źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, by ochronić mózg przed szkodliwym oddziaływaniem czynników.

Najlepsze suplementy na mózg

Najcenniejszym źródłem kwasów omega-3 jest olej rybi. Niestety u większej części społeczeństwa spożycie ryb jest zdecydowanie za małe. Efekt? Prowadzi to do wyraźnego obniżenia poziomu kwasów DHA i EPA w codziennej diecie. Dlatego warto sięgać po suplementy na mózg (stanowiące jednocześnie suplementy na pamięć), by nie dopuścić do groźnych niedoborów.

Witaminy na mózg od Nordic Naturals to starannie wyselekcjonowane witaminy na pamięć i koncentrację, które dostarczają optymalną dawkę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Witaminy na pamięć pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków ryb to wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Już teraz poznaj najlepsze suplementy na mózg i przywróć prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Jest 4 produktów.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 pozycji
Wyświetlono 1 - 4 z 4 pozycji