SERCE

Zatroszcz się o zdrowie serca

Serce masz tylko jedno, dlatego szczególnie musisz zadbać o jego ochronę. Odpowiednia dieta to klucz do sukcesu, dzięki czemu zapobiegniesz wielu chorobom cywilizacyjnym. Unikniesz zawału serca oraz innych poważnych schorzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie.

Kwasy omega-3 - by mieć serce jak dzwon

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego serca i zapewnić prawidłową pracę, Twoja codzienna dieta powinna obfitować w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, których źródłem mogą być suplementy na serce. Dlaczego?

EPA, DHA i GLA, czyli najbardziej popularne kwasy z tej grupy wykazują zdolność rozrzedzania krwi. Dzięki temu zmniejszają ryzyko występowania miażdżycy, z którą wiąże się powstawanie blaszek miażdżycowych i przyklejanie krwinek do uszkodzonych ścian naczyń. Odpowiednia dzienna dawka kwasów omega-3 zapobiega powstawaniu zakrzepów i zatorów powodujących zawał serca.

Regularne spożywanie kwasów omega-3 przyczynia się również do poprawy lipidogramu: obniżenia poziomu "złego" cholesterolu (frakcji LDL) i podniesienia poziomu "dobrego" cholesterolu (frakcji HDL).

Skuteczność potwierdzona przez naukowców

Pojawia się coraz więcej dowodów naukowych, które potwierdzają korzystne działanie kwasów omega-3 na układ sercowo-naczyniowy. Wykazują dużo większy pozytywny wpływ niż inne suplementy na serce. Istnieje tysiące badań naukowych, które wskazują na poprawę układu krążenia i mniejsze ryzyko chorób sercowo-naczyniowych przy optymalnym spożyciu EPA i DHA pochodzących z oleju rybiego. Warto więc po nie sięgać, by zachować zdrowe serce jak dzwon.

Wybierz sprawdzone suplementy na serce

Niedostateczne spożycie ryb będących źródłem kwasów omega-3 prowadzi do poważnych niedoborów DHA i EPA. To w efekcie przekłada się na zwiększone ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

Jeśli Twoja dieta jest uboga w olej rybi, sięgnij po sprawdzone suplementy na serce od Nordic Naturals. Produkowane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków ryb, zapewniają wysoką skuteczność, doskonałą przyswajalność i 100% bezpieczeństwa. Dostępne w wygodnych do połknięcia kapsułkach uzupełniają niedobory i zapewniają optymalny poziom kwasów omega-3 każdego dnia.

Już teraz wybierz najlepsze suplementy i zatroszcz się o serce jeszcze dziś.

Jest 4 produktów.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 pozycji
Wyświetlono 1 - 4 z 4 pozycji