FITNESS

Jedz zdrowe tłuszcze i chudnij

Szybkie tempo życia wymusza na wielu osobach sięganie po niezdrowe jedzenie. Niewłaściwy sposób odżywiania się to z kolei pierwszy krok do nadwagi i otyłości - problemów cywilizacyjnych, z którymi zmaga się nawet 50% Polaków. To poważne schorzenia, które nie tylko odbierają pewność siebie, ale przede wszystkim zdrowie.

Tłuszcze, które pomagają schudnąć

Chociaż lipidy kojarzą się przede wszystkim z przyrostem masy ciała, tłuszcze tłuszczom nie są równe. O ile zwiększone spożycie tłuszczów nasyconych może skutkować nadmierną wagą, tak nienasycone kwasy tłuszczowe mogą skutecznie wspomagać odchudzanie. Suplementy bogate w kwasy omega-3 to Twoje wsparcie podczas kuracji odchudzającej.

Zapomnisz o głodzie i nadmiernym apetycie

Trudno przebrnąć przed proces odchudzania, gdy głód oraz nadmierny apetyt nie dają o sobie zapomnieć. W efekcie osoby na diecie sięgają po przekąski (najczęściej są to niezdrowe przegryzki), które podnoszą ogólną wartość energetyczną posiłków. Efekt? Zamiast tracić na wadze, dodatkowych kilogramów przybywa.

Nad głodem i nadmiernym apetytem pozwolą zapanować nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Zwiększają uczucie poposiłkowej sytości, dlatego zapobiegają sięganiu po przekąski. Dzięki temu pozwalają przetrwać nawet na niskokalorycznej diecie, umożliwiając osiągnięcie założonych celów.

Ten dobroczynny wpływ kwasów omega-3 potwierdzają badania naukowe. W testach wykazano, że zwiększone spożycie nienasyconych kwasów DHA i EPA pozwala ograniczyć nadmierny apetyt.

Przyspieszysz redukcję tkanki tłuszczowej

Dostarczając organizmowi optymalną dawkę kwasów omega-3, wspierasz redukcję tkanki tłuszczowej. Badania naukowe wykazały, że codzienna dieta uzupełniona w DHA i EPA (kwasy, w które obfitują najlepsze suplementy na odchudzanie) przyspiesza spalanie tłuszczu, pozwalając wyszczuplić sylwetkę.

Wybierz najlepsze suplementy na odchudzanie z kwasami omega-3

Chociaż specjaliści podkreślają, iż istotną rolę odgrywa spożywanie kwasów omega-3 zawartych w rybach, spożycie tych produktów u Polaków jest dość niskie. By nie dopuścić do niedoborów, a jednocześnie zapewnić sobie szczupłą sylwetkę, warto sięgnąć po najlepsze suplementy z DHA i EPA. Wyprodukowane przez Nordic Naturals, stanowią doskonałe źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych pozyskiwanych ze starannie wyselekcjonowanych ryb.

Najlepsze suplementy na odchudzanie od Nordic Naturals dostarczają optymalną dawkę DHA i EPA - tak, by poprawić efektywność odchudzania, a jednocześnie wspomóc prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Zamów najlepsze suplementy i ciesz się wymarzoną sylwetką.

Jest 3 produktów.

Wyświetlono 1 - 3 z 3 pozycji
Wyświetlono 1 - 3 z 3 pozycji