Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • SKÓRA I WŁOSY

  Zadbaj o skórę i włosy profesjonalnie

  • Sucha i zniszczona skóra?

  • Łamliwe włosy z rozdwojonymi końcówkami z tendencją do wypadania?

  • Nadmiar łupieżu, nad którym nie możesz zapanować?

  To znak, że w Twoim organizmie brakuje kluczowych składników odżywczych. To znak, że Twój organizm cierpi z powodu niedoborów nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3. Stanowią one istoty składnik odżywczy, którego nie powinno zabraknąć w Twojej codziennej diecie. Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wpływają jednocześnie korzystnie na kondycję skóry i włosów. To swoiste witaminy na włosy i skórę, które przywracają witalność i dzień po dniu zapewniają atrakcyjny wygląd.

  Małe wielkie kwasy

  Kwasów należących do grupy omega-3 jest wiele. Jednak tylko kilka wykazuje najwyższą skuteczność:

  • EPA (kwas eikozapentaenowy)

  • DHA (kwas dokozaheksaenowy)

  • GLA (kwas gamma-linolenowy)

  Wszystkie wykazują dobroczynny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Mają także ogromne znaczenie w przypadku zdrowia skóry. Wspomagają leczenie schorzeń dermatologicznych, np. łuszczycy. Wszelkie niedobory prowadzą natomiast do uciążliwych problemów skórnych: szorstkości, nadmiernego przesuszenia, stanów zapalnych, zmian pigmentacyjnych.

  Nie dopuść do niedoborów kwasów omega-3

  Chociaż coraz więcej osób ma świadomość znaczenia kwasów omega-3 w codziennej diecie, nadal grono osób dostarczających te ważne substancje nie jest duże. Tymczasem badania naukowe wykazują, iż optymalne spożycie kwasów DHA wspiera leczenie egzemy, a odpowiednio wysoki poziom GLA u osób starszych poprawia kondycję skóry i zapobiega odwodnieniu. Natomiast EPA chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zabezpieczając przed fotostarzeniem i przebarwieniami.

  Najlepsze kwasy omega-3 od Nordic Naturals

  Interesuje Cię regeneracja? Suplementy zawierające kwasy omega-3 to doskonałe źródło tych cennych składników. Dostarczają optymalną ich dawkę, przywracając zdrowy i atrakcyjny wygląd skórze i włosom.

  Zastanawiasz się, dlaczego witaminy na włosy i skórę to najlepsze rozwiązanie? Gdy w grę wchodzi przywrócenie atrakcyjnego wyglądu i regeneracja, suplementy to najprostszy sposób na uzupełnienie niedoborów kwasów omega-3. Występujące naturalnie w rybach czy roślinach, nie zawsze zapewniają optymalną dawkę cennych substancji. Ponadto kwasy omega-3 niekiedy pozyskiwane są z ryb obarczonych toksycznością, co może być szkodliwe dla zdrowia.

  Kapsułki Nordic Naturals to źródło starannie wyselekcjonowanych i czystych kwasów omega-3. Kwasów, które zapewniają bezpieczeństwo stosowania oraz wysoką skuteczność.

  Już teraz wybierz najlepsze kwasy omega-3 od Nordic Naturals, które wzmocnią włosy i skórę.

 • MÓZG

  Popraw pamięć i koncentrację

  • Miewasz kłopoty z zapamiętywaniem?

  • Nie możesz się skupić, bo ciągle Cię coś rozprasza?

  • Masz problemy z efektywną nauką?

  • Męczy Cię depresyjny nastrój?

  To znak, że Twój organizm może cierpieć z powodu niedoborów kwasów omega-3. Kwasów, które odgrywają ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w tym mózgu. Dlatego musisz zadbać o uzupełnienie optymalnego poziomu nienasyconych kwasów tłuszczowych - dla lepszej koncentracji, usprawnienia procesów myślowych oraz poprawy samopoczucia.

  EPA i DHA - w trosce o mózg i układ nerwowy

  Wśród nienasyconych kwasów tłuszczowych należących do grupy omega-3, dwa szczególnie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i lepszej pracy mózgu.

  • EPA (kwas eikozapentaenowy) - odpowiada za przekazywanie informacji między włóknami nerwowymi. Ułatwia naukę i poprawia koncentrację.

  • DHA (kwas dokozaheksaenowy) - zapewnia optymalny poziom serotoniny. Zmniejsza ryzyko wystąpienia Alzheimera, depresji czy ADHD.

  Ich niedobory mogą poważnie zaszkodzić układowi nerwowemu, a nawet doprowadzić do stopniowych uszkodzeń mózgu. Nie warto narażać się na taki stan, lecz sięgnąć po witaminy na mózg - niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3.

  Skuteczność potwierdzona badaniami

  O tym, jak korzystnie na wspomaganie pracy mózgu i całego układu nerwowego wpływają kwasy omega-3, świadczą wyniki przeprowadzonych badań. Naukowcy ciągle dowodzą, że olej rybi będący źródłem EPA i DHA wywiera pozytywny wpływ na funkcjonowanie mózgu, poprawę nastroju, poprawę pamięci i ochronę przed uszkodzeniami komórek nerwowych.

  Warto więc sięgać po witaminy na pamięć będące źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, by ochronić mózg przed szkodliwym oddziaływaniem czynników.

  Najlepsze suplementy na mózg

  Najcenniejszym źródłem kwasów omega-3 jest olej rybi. Niestety u większej części społeczeństwa spożycie ryb jest zdecydowanie za małe. Efekt? Prowadzi to do wyraźnego obniżenia poziomu kwasów DHA i EPA w codziennej diecie. Dlatego warto sięgać po suplementy na mózg (stanowiące jednocześnie suplementy na pamięć), by nie dopuścić do groźnych niedoborów.

  Witaminy na mózg od Nordic Naturals to starannie wyselekcjonowane witaminy na pamięć i koncentrację, które dostarczają optymalną dawkę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Witaminy na pamięć pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków ryb to wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

  Już teraz poznaj najlepsze suplementy na mózg i przywróć prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

 • SERCE

  Zatroszcz się o zdrowie serca

  Serce masz tylko jedno, dlatego szczególnie musisz zadbać o jego ochronę. Odpowiednia dieta to klucz do sukcesu, dzięki czemu zapobiegniesz wielu chorobom cywilizacyjnym. Unikniesz zawału serca oraz innych poważnych schorzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie.

  Kwasy omega-3 - by mieć serce jak dzwon

  Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego serca i zapewnić prawidłową pracę, Twoja codzienna dieta powinna obfitować w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, których źródłem mogą być suplementy na serce. Dlaczego?

  EPA, DHA i GLA, czyli najbardziej popularne kwasy z tej grupy wykazują zdolność rozrzedzania krwi. Dzięki temu zmniejszają ryzyko występowania miażdżycy, z którą wiąże się powstawanie blaszek miażdżycowych i przyklejanie krwinek do uszkodzonych ścian naczyń. Odpowiednia dzienna dawka kwasów omega-3 zapobiega powstawaniu zakrzepów i zatorów powodujących zawał serca.

  Regularne spożywanie kwasów omega-3 przyczynia się również do poprawy lipidogramu: obniżenia poziomu "złego" cholesterolu (frakcji LDL) i podniesienia poziomu "dobrego" cholesterolu (frakcji HDL).

  Skuteczność potwierdzona przez naukowców

  Pojawia się coraz więcej dowodów naukowych, które potwierdzają korzystne działanie kwasów omega-3 na układ sercowo-naczyniowy. Wykazują dużo większy pozytywny wpływ niż inne suplementy na serce. Istnieje tysiące badań naukowych, które wskazują na poprawę układu krążenia i mniejsze ryzyko chorób sercowo-naczyniowych przy optymalnym spożyciu EPA i DHA pochodzących z oleju rybiego. Warto więc po nie sięgać, by zachować zdrowe serce jak dzwon.

  Wybierz sprawdzone suplementy na serce

  Niedostateczne spożycie ryb będących źródłem kwasów omega-3 prowadzi do poważnych niedoborów DHA i EPA. To w efekcie przekłada się na zwiększone ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

  Jeśli Twoja dieta jest uboga w olej rybi, sięgnij po sprawdzone suplementy na serce od Nordic Naturals. Produkowane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków ryb, zapewniają wysoką skuteczność, doskonałą przyswajalność i 100% bezpieczeństwa. Dostępne w wygodnych do połknięcia kapsułkach uzupełniają niedobory i zapewniają optymalny poziom kwasów omega-3 każdego dnia.

  Już teraz wybierz najlepsze suplementy i zatroszcz się o serce jeszcze dziś.

 • FITNESS

  Jedz zdrowe tłuszcze i chudnij

  Szybkie tempo życia wymusza na wielu osobach sięganie po niezdrowe jedzenie. Niewłaściwy sposób odżywiania się to z kolei pierwszy krok do nadwagi i otyłości - problemów cywilizacyjnych, z którymi zmaga się nawet 50% Polaków. To poważne schorzenia, które nie tylko odbierają pewność siebie, ale przede wszystkim zdrowie.

  Tłuszcze, które pomagają schudnąć

  Chociaż lipidy kojarzą się przede wszystkim z przyrostem masy ciała, tłuszcze tłuszczom nie są równe. O ile zwiększone spożycie tłuszczów nasyconych może skutkować nadmierną wagą, tak nienasycone kwasy tłuszczowe mogą skutecznie wspomagać odchudzanie. Suplementy bogate w kwasy omega-3 to Twoje wsparcie podczas kuracji odchudzającej.

  Zapomnisz o głodzie i nadmiernym apetycie

  Trudno przebrnąć przed proces odchudzania, gdy głód oraz nadmierny apetyt nie dają o sobie zapomnieć. W efekcie osoby na diecie sięgają po przekąski (najczęściej są to niezdrowe przegryzki), które podnoszą ogólną wartość energetyczną posiłków. Efekt? Zamiast tracić na wadze, dodatkowych kilogramów przybywa.

  Nad głodem i nadmiernym apetytem pozwolą zapanować nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3. Zwiększają uczucie poposiłkowej sytości, dlatego zapobiegają sięganiu po przekąski. Dzięki temu pozwalają przetrwać nawet na niskokalorycznej diecie, umożliwiając osiągnięcie założonych celów.

  Ten dobroczynny wpływ kwasów omega-3 potwierdzają badania naukowe. W testach wykazano, że zwiększone spożycie nienasyconych kwasów DHA i EPA pozwala ograniczyć nadmierny apetyt.

  Przyspieszysz redukcję tkanki tłuszczowej

  Dostarczając organizmowi optymalną dawkę kwasów omega-3, wspierasz redukcję tkanki tłuszczowej. Badania naukowe wykazały, że codzienna dieta uzupełniona w DHA i EPA (kwasy, w które obfitują najlepsze suplementy na odchudzanie) przyspiesza spalanie tłuszczu, pozwalając wyszczuplić sylwetkę.

  Wybierz najlepsze suplementy na odchudzanie z kwasami omega-3

  Chociaż specjaliści podkreślają, iż istotną rolę odgrywa spożywanie kwasów omega-3 zawartych w rybach, spożycie tych produktów u Polaków jest dość niskie. By nie dopuścić do niedoborów, a jednocześnie zapewnić sobie szczupłą sylwetkę, warto sięgnąć po najlepsze suplementy z DHA i EPA. Wyprodukowane przez Nordic Naturals, stanowią doskonałe źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych pozyskiwanych ze starannie wyselekcjonowanych ryb.

  Najlepsze suplementy na odchudzanie od Nordic Naturals dostarczają optymalną dawkę DHA i EPA - tak, by poprawić efektywność odchudzania, a jednocześnie wspomóc prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

  Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Zamów najlepsze suplementy i ciesz się wymarzoną sylwetką.

 • WITAMINY DLA KOBIET W...

  Witaminy dla kobiet w ciąży są potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka. Powinny być podstawowymi składnikami odżywczymi dla każdej kobiety. Jak wiadomo, z pożywienia, nie jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkich składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka w łonie matki. Dlatego tak ważna jest suplementacja. Ważnym elementem doboru odpowiednich suplementów jest konsultacja z lekarzem i stan zdrowia kobiety.

 • WITAMINY DLA WEGAN

  Dieta wegańska jest dość rygorystyczna, ponieważ bazuje wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego. Weganie nie spożywają nie tylko mięsa, ale i wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego. W ich codziennym menu nie ma miejsca na nabiał (w tym jajka) ani nawet miód. A ponieważ istotne jest, by jadłospis dostarczał wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały, konieczna bywa suplementacja. Z myślą o osobach nietolerujących produktów pochodzenia zwierzęcego, firma Nordic Naturals stworzyła witaminy dla wegan. Pozyskiwane z organicznych porostów, dostarczają cenne składniki bez naruszenia zasad diety. Tylko u nas znajdziesz witaminy dla wegan w najlepszych cenach.

na stronę
Wyświetlono 1 - 6 z 8 pozycji
Wyświetlono 1 - 6 z 8 pozycji