Lista produktów wg producentów Nordic Naturals

Od roku 1995 firma Nordic Naturals skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów z olejów omega. Dziś nasze suplementy dostarczamy do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Mamy największe portfolio suplementów na bazie kwasów omega na całym świecie , a nasze produkty są najlepiej sprzedającymi się w USA. Zarządzamy każdym etapem procesu przygotowania suplementów - od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka suplementów. Posoadamy jedne z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych na świecie.

Nordic Naturals jest firmą założoną przez Joar'a Opheim, który jest w niej główną postacią i twórcą idei przyjmowania oleju rybiego. Jako młody rządny wiedzy Norweg, w 1980 roku pojechał do Californi, żeby dokończyć studia MBA. Ponieważ w trakcie studiów odzywała się stara kontuzja z czasów młodości, Joar zaczął szukać w USA odpowiedniego oleju rybiego, który pomógłby mu tę kontuzję wyleczyć. Nie znalazł nic co przynosiłoby mu ulgę, dlatego za każdym raziem jak jechał do domu, do Norwegii, napełniała swoje walizki butelkam  z norweskim wyciągiem oleju z ryb, żeby wspomagać się nim podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych.


 


Powołując się na swoje krajowe dziedzictwo w zakresie pozyskiwania oleju rybiego, zamiłowania do nauki, Joar postanowił wykorzystać swoją wiedzę i przekuć na coś, co przysłuży się ludziom na całym świecie. Opracował on kilka opatentowanych technologii pozyskiwania oleju rybiego biorąc pod uwagę smak, zapach i standardy przetwórstwa ryb dla danego kraju.


 


Dzięki innowacyjnemy myśleniu i oparciu się na swojej potrzebie bycia zdrowym, powstał potentat o międzynarodowej sławie jakim jest Nordic Naturals.

Więcej
Wyświetlono 1 - 5 z 5 pozycji
Wyświetlono 1 - 5 z 5 pozycji