III. Zasady wysyłki i odbioru zamówionego towaru:

17. Dostawy są realizowane w ciągu 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie firmy D2M Konrad Kuligowski  lub potwierdzenia zamówienia z formą płatności "za pobraniem". Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. 

18. Każda przesyłka jest ubezpieczona od kradzieży, uszkodzenia, zniszczenia. W związku z tym Zamawiający jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia paczki w obecności kuriera lub pracownika Poczty Polskiej, czy nie została naruszona podczas transportu. Szczególną uwagę należy zwrócić na paczki z widocznymi uszkodzeniami opakowania lub widocznymi śladami otwierania.

19. Opłaty za opakowanie przesyłki są wliczone w koszty wysyłki, a klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów za wyjątkiem wybrania opcji "opakowanie ozdobne”, które jest dodatkowo płatne zgodnie z ceną podaną przy tej opcji w trakcie składania zamówienia. 

20. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na masę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. W związku z powyższym zalecane jest dokonywanie zakupów kilku produktów w jednym koszyku w celu uniknięcia powielania kosztów transportu. Firma D2M Konrad Kuligowski nie grupuje dwóch lub większej liczby osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

21. Towar do wysyłki jest należycie opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka zaklejona jest taśmą. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń paczki lub śladów wcześniejszego jej otwierania należy dokładnie sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera lub pracownika Poczty Polskiej i sprawdzić zgodność ze złożonym zamówieniem.

22. Koszt przesyłki o maksymalnych wymiarach 50x60x60 (cm) i wadze maksymalnej 30kg wynosi 15,00 zł brutto.

23. Przy jednorazowym zamówieniu na za kwotę 300,00 zł  brutto lub wyższą koszty przesyłki ponosi D2M Konrad Kuligowski.

24. W przypadku zamówienia z opcją odbioru osobistego, Zamawiający ma maksymalnie 14 dni kalendarzowych na odebranie towaru od dnia powiadomienia Zamawiającego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez D2M Konrad Kuligowski o możliwości osobistego odbioru zakupionego towaru. Po upływie tego terminu firma D2M Konrad Kuligowski nie jest zobowiązana do magazynowania towaru, a ewentualne wpłacone pieniądze w formie przedpłaty nie będą podlegały zwrotowi.